Vyhľadávanie

 

Klub mamičiek Koráb

 

Vybavenie klubu

Všetky mamičky, oteckov, starých rodičov aj opatrovateľky pozývame spolu s ich malými ratolesťami do Klubu mamičiek Koráb. K dispozícii je veľká herňa a jedálnička, ktorá slúži aj ako dielnička pre ručné práce. V herni deti nájdu okrem množstva „malých“ hračiek (autíčka, kocky, skladačky, drevená železnica, bábiky...) aj veľký plastový domček, šmýkačku, „bazén“ s loptičkami, kuchynku s množstvom príslušenstva, kočíky, knižky a hudobné nástroje. Mamičky sa môžu posadiť na dve pohodlné sedačky (ak im to deti dovolia) a tiež je k dispozícii stôl na prebaľovanie.

V prípade dobrého počasia môžu mamičky využiť aj vonkajšie ihrisko s hojdačkami, s krytým pieskoviskom, dreveným domčekom a šmýkačkou. Deti sa môžu zahrať s fúrikmi, veľkými autami alebo sa môžu povoziť na odrážadlách.

Kedy sme otvorení?

 • Pondelok: 9.30 - 12.00 h
 • Utorok: 16.00 - 18.00 h
 • Streda: zatvorené (snáď len dočasne)
 • Štvrtok: 16.00 - 18.00 h

Aktivity na klube

Pondelok od 9.40 do 10.20 h angličtina Hocus & Lotus pre detičky od 1 do 3 r., od 10.30 do 11.30 h - Anglická konverzácia pre mamičky s Američankou Adele

Pravidlá klubu mamičiek KORÁB

 1. Do klubu prichádzame zdraví.
 2. Pred vstupom do herne sa vy-/prezúvame.
 3. V herni nekonzumujeme žiadne jedlá, ani nápoje. Na to je určená jedálnička vedľa.
 4. K hračkám a klubovému majetku sa správame s úctou a k tomu vedieme aj deti. (V prípade poškodenia alebo zničenia nejakej hračky alebo iného majetku, prosíme o jej opravu, resp. náhradu.)
 5. Keď odchádzame, spolu so svojimi deťmi upraceme hračky.
 6. Mamičky sú zodpovedné za svoje deti a aktívne sa zapájajú do hier a iných aktivít spolu s deťmi.
 7. Ak sa chcete zúčastniť organizovaných aktivít (ručné práce, spev, angličtina), dodržiavajte, prosím, určený čas 10.00 hod. (angličtina) alebo 10.30 hod. (ostatné).
 8. Ak si potrebujete na chvíľu odskočiť, požiadajte niektorú mamičku, aby vám na dieťa dohliadla.
 9. Príspevok za návštevu klubu je 1,50 Eur za mamičku (na počte detí nezáleží). Príspevok za tvorivé dielne je 1 Eur za dieťatko. Príspevok za anglickú konverzáciu mamičiek je 1,50 Eur.